ازن در بسته بندی مواد غذایی و برنج

ازن در بسته بندی مواد غذایی و برنج

 

تاثیر ازن در بسته بندی مواد غذایی و برنج

تزریق گازن ازن در آخرین مرحله بسته بندی مواد غذایی و برنج بسیار حائز اهمیت بوده ماندگاری و کیفیت این مواد را به مقدار قابل توجهی افزایش میدهد.

در کشورهای صنعتی و پیشرفته استفاده از گاز ازن یکی از موارد لاینفک در خط تولید میباشد.

از قدیم نگه داری و افزایش ماندگاری برنج بزرگترین دغدغه تولید کنندگان آن بوده است درگذشته برای نگه داری برنج ازمکانی با ارتفاع بالاتر از سطح زمین به نام کندوج استفاده میشد.

همکنون با تکنولوژی های پیشرفته ماندگاری برنج را افزایش میدهند .

همانطور که نوع بسته بندی برای تولید کنندگان برنج بسیار حائز اهمیت است و در جلب مشتری تاثیر بسزایی دارد کیفیت و ماندگاری برنج نیز بسیار مهم میباشد.

 

تزریق گاز ازن در آخرین مرحله بسته بندی علاوه بر از بین بردن عوامل بیماری زا و اسپور هاگ که باعث ماندگاری بالای محصول میشود باعث کم رنگ تر شدن ملانین های رنگدانه شده و برنح سفیدتر و درخشانتر میشود.

 

روش استفاده از دستگاه ازن ژنراتور

دستگاه ازن ژنراتور در ارتفاع 1/50 الی 1/80 سطح زمین به دیوار نصب شده و توسط لوله پلیمر سایر20 یا شلنگ نخ دار گاز ازن تولید شده بسمت دستگاه بسته بندی هدایت میشود و در آنجا توسط یک انژکتور مخصوص این گاز تزریق میشود 

 

شایان ذکر هست که دستگاههای ازن ژنراتور بصورت کاملا فول اتوماتیک کار کرده و پس از اولین بار تنظیم توسط اوپراتور نیاز به دستکاری ندارند.

مصرف برق این دستگاهها بسیار بسیار اندک بوده و نیاز به ماده مصرفی ندارند و تنها سرویس دستگاه شستشوی فیلتر دمبر آن طی هر دو هفته الی یک ماه میباشد.

کلیه دستگاههای ازن ژنراتور بخاطر استفاده از مواد درجه یک و همچنین تکنولوژی کنترل اتواتیک و تنظیم تایمری دارای طول عمر بالایی بوده و به همین علت به مدت یکسال دارای گارانتی بدون قید و شرط و پنج سال خدمات پشتیبانی دارند.

شایان ذکر هست در مناطقی که دارای افت ولتاژ و نوسان شدید برق میباشد نصب ترانس اتوماتیک رگولاتور الزامی میباشد.

 

در تماس باشید

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.